O Firmie

 

Firma AXTOM powstała w 2010 roku, ale nasze korzenie sięgają roku 2005, kiedy to rozpoczęliśmy sprzedaż zabawek edukacyjnych pod nazwą DARTOM. Siedziba firmy mieści się w Tychach przy ul. Fabryczna 5. Jesteśmy bezpośrednim importerem zabawek drewnianych. Towar, który oferujemy jest najwyższej jakości i spełnia wszystkie wymogi. W naszej ofercie można znaleźć m.in. modele: zwierząt, owadów, dinozaurów, samolotów, samochodów, motorów oraz znane na całym świecie budowle np. Wieżę Eiffla i Most Tower Bridge.



Są to zabawki ekologiczne przystosowane dla dzieci od lat 3. Dorośli również mają wielką frajdę podczas składania naszych zabawek. Oferta jest bardzo szeroka, w ciągłej sprzedaży posiadamy około 200 wzorów. Puzzle podzielone są na grupy o różnej wielkości modeli oraz o różnym stopniu trudności składania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą prezentowaną na tej stronie oraz o kontakt pod wskazanym adresem. Życzymy samych przyjemnych wrażeń w czasie zabawy z naszym produktem.


właściciel
Tomasz Cyman