Witamy Państwa na stronie Axtom.net.pl - miejscu, gdzie importer zabawek zmienia oblicze dziecięcych gadżetów i pokazuje, jak wielki potencjał drzemie w tych zabawkach, które w całości wykonane są z drewna. Już od zarania dziejów drewno odgrywało ogromną rolę w codziennym życiu. Budowano z niego oszczepy, włócznie, niezbędne do skutecznego polowania, szałasy, pierwsze domy i narzędzia; rozniecono także ogień, bardzo ważny element dla rozwoju ludzkości. Gdyby nie ten surowiec nie powstałaby znana w całej Polsce osada w Biskupinie, która była prekursorem dzisiejszych miast.

     W średniowieczu bierwiono używane było do budowania łuków, kopii, tarcz, domostw, było niezbędne w gospodarstwie i do dalszego rozwoju nowoczesności. Z czasem wynaleziono stopy metali trwalszych niż drewno, które wraz z nim tworzyły wysoce wytrzymałe wówczas elementy. Surowiec ten pozwolił także na podbicie nieznanych morskich terenów wielkimi łodziami. Dla człowieka odrodzenia drewno stało się odpowiednim materiałem dla rzeźbiarstwa, a to zaś dla wyposażania wnętrz.

 


     Nasza firma, jako importer zabawek promuje drewno, które przyjmuje kreację zabawki. Oferujemy różnego rodzaju zabawki edukacyjne skierowane do najmłodszych. Warto podkreślić, że importujemy tylko i wyłącznie bezpieczne, certyfikowane zabawki edukacyjne z drewna. Jeżeli szukają Państwo ciekawych, godnych uwagi zabawek - hurtownia zabawek AXTOM zaprasza do współpracy. Oferujemy importowane zabawki z drewna zarówno dla firm, sklepów oraz przedszkoli i instytucji edukacyjnych. Tylko u nas hurtowe zakupy zabawek są proste, przyjemne i tanie!


     Dlaczego akurat drewniane zabawki edukacyjne? Wielu uczonych oraz pedagogów podkreśla konieczność edukowania dzieci poprzez zabawę. Dzięki edukacyjnym zabawkom, możemy rozpocząć proces edukacji znacznie wcześniej, a w dodatku z pożądanym skutkiem. Celem zabawek jest zainteresowanie dziecka i przekazanie mu wiedzy w sposób ciekawy, interesujący i taki, który pozwoli mu zapamiętać zdobyte informacje. Oczywiście cały proces edukacji jest bezpieczny - jako doświadczona hurtownia zabawek oferujemy tylko i wyłącznie certyfikowane produkty, które zostały dopuszczone do sprzedaży na terenie UE. Kupując zabawki w naszej firmie, mają Państwo pewność, że zakup będzie owocny. Do tego dodajmy duży wybór, który pozwoli dopasować zabawkę do preferencji rodziców i pociech. Zapraszamy po klocki, puzzle, drewniane układanki i wiele więcej - przystępne ceny, miła obsługa, duża dostępność produktów i ogromny wybór - oto hurtownia AXTOM w pełnej krasie.


     Firma AXTOM powstała w 2010, jesteśmy bezpośrednim importerem zabawek drewnianych o charakterze edukacyjnym. Polecamy nasze drewniane zabawki edukacyjne. Nasza hurtownia zabawek znajduje się w Tychach. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową - nasi dostawcy profesjonalnie i sumiennie zajmą się dostarczeniem zamówionych przez Państwa produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz składania zamówień.